Podujatie moderujú

 

Erika Barkolová

Začínala ako redaktorka v televíznych novinách Markízy. Po päťročnej anabáze prešla do konkurenčnej TV JOJ, kde moderátorovala pikantnú reláciu ČREPINY* (2007). Moderovala aj PROMI NOVINY a takisto reláciu TOP STAR (2011).

Niekoľkokrát bola nominovaná na OTA ako osobnosť publicistiky.

Erika je bývalá aktívna športovkyňa, pravidelne sa zúčastňovala fitnes súťaží.

Má dve dcéry, Patríciu a Alexandru. Od roku 2007 je rozvedená. 

Je obľúbenou tvárou slovenských médií, ktoré rady informujú o jej súkromí, plastickej operácii poprsia, chirurgickému skrášleniu pier a pod. Mnohí ju považujú za jednu z najsexi tvárí slovenských televízií.

 

 

Dag Palovič

Už ako 8 ročný hral v známej rozprávke Kráľ drozdia brada. Neskôr hral v ďalších filmoch, seriáloch a účinkoval v televíznych reláciách.

Začínal ako moderátor v Československej televízii v 1988-89 v relácii Pionierska Lastovička, či v  Matelkovi, následne moderoval 1990-91 STV Zóna D, 1995-97 VTV - Teenage, Hitparáda KO (hostia Lauren Hill, Wyclef Jean, Jamiroquai), 1996 RMC Radio, V roku 1996 televízny prenos celoslovenského finále Miss Stredných Škôl SR (vyhrala Andrea Verešová). Pokračoval v Rock FM Rádiu, kde dostal pred mikrofón napríklad Lennyho Kravitza, potom v TV Markíza v reláciách Hádaj na čo myslím, Už to mám, či ako redaktor v Teleráne. V roku 2004 moderoval na Jednotke Hitparádu XXL (hostia Cardigans, Outlandish, Kate Ryan, Tizziano Ferro, Carl Cox) a moderátorskú kariéru zakončil v roku 2006 v Rádiu SiTy (ranné vysielanie).

Okrem moderovania bol od 2000 do 2004 generálny riaditeľ a predseda predstavenstva slovenského a českého zastúpenia v tom čase druhej najväčšej e-Advertisingovej agentúry na svete, ktorá pôsobila v 13 krajinách.

V roku 2007 začal hrať profesionálne poker. V roku 2009 skončil v Las Vegas na MS ako 120 zo 6494 hráčov, v 2010 dokonca 37 z 7319. Tiež získal titul medzinárodný majster Francúzska, vyhral Red Sea Poker Cup v Afrike, dvakrát sa dostal na finálový stôl European Poker Tour. V roku 2011 sa stal na 3 roky členom najprestížnejšieho tímu na svete PokerStars Team Pro, ako jediný Slovák v histórii.

Vďaka pokru pozná jeho meno veľa ľudi ako pokrovú legendu. V kasínach po celom svete povyhrával vyše 1 mil. dolárov. Rozpráva aktívne po nemecky, anglicky, francúzsky, rusky, no pasívne sa dohovorí aj po taliansky a maďarsky. Je členom Mensa Slovensko.